П`ятниця, 29.11.2024, 02:28
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Реклама
Категорії розділу
Архітектура ПК [1]
Архітектура та експлуатація персонального комп'ютера
СПЗ [12]
Системне програмне забезпечення та операційні системи
Комп'ютерна графіка [25]
КСМ [28]
Комп'ютерні системи та мережі
ІСІТО [1]
Інформаційні системи і технології обліку
Бухгалтерський облік [0]
АМтП [10]
Алгоритмічні мови та програмування
Копирайт рерайт [1]
СУБД [18]
Системи управління базами даних
ОКТ практикум [2]
Основи комп'ютерних технологій практикум
Інформатика (практ) [1]
інформатика практикум, практичні заняття
ТіОБВ [61]
Технологія і організація будівельного виробництва
ОСАПр [6]
Основи систем автоматизованого проектування, AutoCAD, ArchiCAD
ТіОБВ (заочники) [1]
Пошук
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Головна » 2015 » Жовтень » 21

ХІ.5. ШПАЛЕРНІ РОБОТИ

Шпалерні роботи — це опорядження внутрішніх поверхонь шпалера­ми, лінкрустом та синтетичними рулонними матеріалами. Обсяг шпалер­них робіт у будівництві щорічно зростає завдяки високій продуктивно­сті праці під час виконання робіт, гарним декоративним властивостям шпалер.

Залежно від матеріалу та експлуатаційних властивостей шпалери поділяють на звичайні, вологостійкі та звуковбирні.

Крім того, шпалери можуть бути паперові, вінілові, текстильні, із металевої фольги, деревної пробки, на основі склотканини.

По зовнішньому вигляду їх поділяють на гладкі, спінені, ворсисті, з рельєфним рисунком, гофровані, рідкі. Рельєфні шпалери, як пра­вило, фарбують водоемульсійними або олійними фарбами після наклею­вання.

Звичайні шпалери (прості, середньої щільності і щ ... Читати далі »

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 1316 | Додав: Gryzley | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)

ХІ.4. МАЛЯРНІ РОБОТИ

Малярні роботи — це процес нанесення на поверхні будинків (спо­руд) чи будівельних конструкцій фарб або лаків. Фарба є основним матеріалом у малярних роботах.

Залежно від складу фарби поділяють на водні та безводні. До вод­них належать клейові, вапняні, водоемульсійні, силікатні. До безвод­них — олійні, лакові, синтетичні.

Вибір фарби залежить насамперед від призначення приміщення, а її колір — від орієнтації приміщення (південь, південний схід чи південний захід — холодні тони; північ, північний схід чи північний захід — теплі тони).

Залежно від призначення будинків і споруд, а також нормативних вимог до фарбованої поверхні виділяють такі категорії фарбування:

просте — фарбування поверхонь приміщень скла ... Читати далі »

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 2559 | Додав: Gryzley | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)

ХІ.З. ШТУКАТУРНІ РОБОТИ

Штукатурні роботи - це процес покриття конструкцій або їхніх окремих елементів шаром різноманітних за складом будівельних роз­чинів (мокра штукатурка) або штукатурними листами заводського ви­готовлення (суха штукатурка).

Виконують штукатурні роботи з метою вирівнювання поверхні конст­рукцій та надання їй належної макроструктури для наступних оздоблю­вальних робіт (звичайна штукатурка), вирівнювання поверхні з одно­разовим створенням декоративних якостей (декоративна штукатурка), а також утворення спеціальних властивостей (спеціальна штукатурка).

Остання може бути: гідро-, тепло-, звуко-, газоізоляційною або рент-генозахисною.

Монолітна штукатурка (мокра) за кількістю та ретельністю вико­нання технологічних операцій і загальною товщиною поділяється на три категор ... Читати далі »

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 4592 | Додав: Gryzley | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (1)

ХІ.2. СКЛЯРСЬКІ РОБОТИ

Склярські роботи — це будівельний процес, пов'язаний зі склінням зовнішніх та внутрішніх світлових прорізів (вікон, дверей, вітрин, світло­вих ліхтарів, теплиць тощо) для забезпечення їх природним освітлен­ням, звуко- і теплозахистом та запроектованою декоративністю.

Склярські роботи виконують до початку інших опоряджувальних робіт з метою захисту робітників від протягів, холоду, негативної дії атмосферних опадів, а також для створення у приміщеннях належних технологічних умов для здійснення наступних робіт.

За призначенням будівельне скло поділяють на листове й архітек­турно-будівельне. До першої групи належить звичайне віконне (2...6 мм завтовшки), армоване (2...5,5 мм), поліроване (5...10 мм), вітринне — плоске та гнуте (6...10 мм), візерунчасте (2...4 мм). Крім того, листове скло буває кольоровим, матовим, тепловбирним, сонцезахисним тощо. Архітектурно-будівельне скло може бути у вигляді склопакетів, скло ... Читати далі »

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 1283 | Додав: Gryzley | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)

ХІ ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ

XI.1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Опоряджувальні роботи — це комплекс будівельних процесів, які виконують на завершальному етапі будівництва (реконструкції) бу­динків чи споруд для надання їм певного архітектурно-естетичного вигляду, захисту їх від руйнівної дії атмосферних впливів та агресив­ного середовища, враховуючи вимоги санітарії та гігієни.

До цього комплексу процесів входять: склярські, штукатурні, ма­лярні, шпалерні, облицювальні роботи, а також роботи з улаштування підлог.

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 772 | Додав: Gryzley | Дата: 21.10.2015 | Коментарі (0)