Архітектура ПК
[1]
Архітектура та експлуатація персонального комп'ютера
|
СПЗ
[12]
Системне програмне забезпечення та операційні системи
|
Комп'ютерна графіка [25] |
КСМ
[28]
Комп'ютерні системи та мережі
|
ІСІТО
[1]
Інформаційні системи і технології обліку
|
Бухгалтерський облік [0] |
АМтП
[10]
Алгоритмічні мови та програмування
|
Копирайт рерайт [1] |
СУБД
[18]
Системи управління базами даних
|
ОКТ практикум
[2]
Основи комп'ютерних технологій практикум
|
Інформатика (практ)
[1]
інформатика практикум, практичні заняття
|
ТіОБВ
[61]
Технологія і організація будівельного виробництва
|
ОСАПр
[6]
Основи систем автоматизованого проектування, AutoCAD, ArchiCAD
|
ТіОБВ (заочники) [1] |
09:44 Організаційно-технічна підготовка при бригадному підряді |
Організаційно-технічна підготовка при бригадному підряді. При переведенні бригад на держрозрахунок необхідно дотримуватися вимог високої організації будівельного виробництва; ув'язки показників планування роботи госпрозрахункових бригад з показниками плану, затвердженого БМУ; налагоджування чіткої роботи всіх служб БМУ, і в першу чергу служби матеріально-технічного забезпечення; порівняння фактичних витрат і показників з плановими. Щоб цього досягнути, виконується ряд заходів до яких відносяться: - спрощення внутрішньої структури будівельних організацій, уточнення штатів адмінперсоналу і чітке визначення їх функцій; - створення укрупнених комплексних бригад, які складаються із спеціалізованих ланок, які мають оптимальний професійно-кваліфікаційний склад; - ув'язання роботи бригад генпідрядних організацій з діяльністю замовників і субпідрядних організацій, а також з роботою підприємств будіндустрії і транспорту; - перевірка стану матеріальної бази, розробка нових, або уточнення діючих виробничих норм витрати матеріалів; - організація комплексної системи управління якістю будівельної індустрії і праці; - упорядкування матеріально-технічного забезпечення об'єктів будівництва, більш широке застосування ПТК і контейнеризації будівельних матеріалів і виробів; - забезпечення бригад нормокомплектами, ручним і механізованим інструментом.
4.5 Основний період будівництва В основному періоді будівництва будинків і споруд розрізняють два етапи, які значно відрізняються один від одного по характеру робіт: I - етап включає в себе роботи по підземній частині будинку, називаються роботи нульового циклу. II - етап роботи по зведенню надземної частини будинку. Склад робіт нульового циклу по будівництву житлового будинку: - земляні роботи по розробці котловану під будинок і траншей для прокладання комунікацій; - монтаж, або кладка фундаментів будинку, або стін підвальної частини, влаштування підготовки під підлоги у підвалах, гідроізоляція, заповнення отворів у стінах підвальної частини будинку, монтаж перекриття над підвалом; - прокладання зовнішніх комунікацій - водопроводу, каналізації, телефону, газу, силової і освітлювальної електромережі, кабелі зв'язку і ін. від найближчих магістралей, або квартальних мереж з влаштуванням вводів; - засипання пазух котлованів і траншей, планування майданчика; - влаштування постійних доріг по проекту і необхідних тимчасових проїздів з покриттям із збірних з/б плит, влаштування шляхів для баштового крана, влаштування тротуарів і т.д. Склад робіт нульового циклу по будівництву промислової будівлі: - земляні роботи по розробці котловану під будинок і фундаменти технологічного обладнання, розробка траншей для прокладання комунікацій; - монтаж, або бетонування фундаментів, вкладання нижніх обв'язочних балок; - бетонування фундаментів технологічного обладнання, монтаж підземних тунелів і каналів, гідроізоляція, укладання кальних блоків; - прокладання зовнішніх комунікацій від магістральних мереж, влаштування вводів в будинок, прокладання водостоків; - засипка котлованів і траншей, ущільнення і планування ґрунту, влаштування підготовки під підлоги; - влаштування постійних і тимчасових проїздів із збірних з/б плит; Виділення на об'єкті робіт нульового циклу виграє велику роль при підготовці заділів - в об'єм надільних робіт на об'єкті перехідного будівництва включається весь комплекс робіт нульового циклу, а це дозволяє: запобігти виробництва в зимових умовах земляних і підземних робіт, звести до мінімуму організаційні витрати часу при поновленні робіт на будівництві.
4.6 Ув’язування підготовчих і основних робіт. Графік виробництва підготовчих робіт зав'язують з календарним планом (сітковим графіком) будівництва об'єкта так, щоб витримувалась прийнята черговість і порядок розгортання будівництва. Будівництво крупних промислових підприємств здійснюється по пусковим комплексам чергам, а щоб побудовані цехи могли нормально працювати, одночасно з ними будують всі необхідні для цього підсобні цехи, а також забезпечують житлові і культурно-побутові умови для робітників даних цехів. Для забезпечення ритмічності робіт, рівномірного переходу робітників будівельних машин з одних об'єктів на інші терміни зведення об'єктів повинні бути відповідним чином ув'язані. Будівельно-монтажні роботи об'єктів , як основного, так і підготовчого періодів, слід організовувати паралельними потоками. Виконання підготовчих робіт повинно зосереджуватися в навчальний період на тих об'єктах, без яких неможливо відкриття фронту робіт на наступних об'єктах. Виконання загальномайданчикових робіт планують із значним випередженням зведення будинків і починають з таким розрахунком, щоб на кожній ділянці території загальномайданчикові роботи були закінчені до моменту початку будівництва будинків на цій ділянці. З метою створення нормальних умов для виробництва робіт по зведенню об'єктів необхідне виконання загальномайданчикових робіт (планування майданчика, влаштування водостоків і підземних мереж, прокладання доріг). Ці роботи виконують із значним випередженням зведення будинків і починають з таким розрахунком, щоб на кожній ділянці території загальномайданчикові роботи були закінчені. Об'єми будівництва тимчасових будинків скорочують за рахунок першочергового будівництва деяких основних об'єктів (ТП, гаражі, цехи, які потім використовують для потреб будівельних організацій і підготовчий період будівництва). Із об'єктів житлового будівництва в 1-чергу потрібно будувати постійні житлові будинки, які по мірі готовності, треба використовувати під битовки робітникам. Роботи по зведенню підземних споруд і підземних конструкцій будинків слід суміщати із загальномайданчиковими роботами на ділянці. Роботи по зведенню надземних конструкцій будинків і споруд треба починати тільки після закінчення влаштування їх підземних конструкцій, зворотній засипці ґрунту, а також плануванні майданчика. Для промислових цехів, запроектованих із збірних конструкцій, рекомендується і попереднє влаштування бетонної підготовки під підлогу |
|
Всього коментарів: 0 | |