Понеділок, 25.11.2024, 10:22
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Реклама
Категорії розділу
Архітектура ПК [1]
Архітектура та експлуатація персонального комп'ютера
СПЗ [12]
Системне програмне забезпечення та операційні системи
Комп'ютерна графіка [25]
КСМ [28]
Комп'ютерні системи та мережі
ІСІТО [1]
Інформаційні системи і технології обліку
Бухгалтерський облік [0]
АМтП [10]
Алгоритмічні мови та програмування
Копирайт рерайт [1]
СУБД [18]
Системи управління базами даних
ОКТ практикум [2]
Основи комп'ютерних технологій практикум
Інформатика (практ) [1]
інформатика практикум, практичні заняття
ТіОБВ [61]
Технологія і організація будівельного виробництва
ОСАПр [6]
Основи систем автоматизованого проектування, AutoCAD, ArchiCAD
ТіОБВ (заочники) [1]
Пошук
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар
«  Вересень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Головна » 2015 » Вересень » 12 » СКЛАДУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ
19:01
СКЛАДУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ

ІІ.4. СКЛАДУВАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ

Матеріальні склади залежно від прийнятої організації робіт можуть бути центральними та приоб'єктними. Центральні склади влаштовують, коли потрібно створити певний запас матеріальних ресурсів. Напри­клад, центральний, або базовий, склад управління промислово-тех­нологічної комплектації (УПТК). Приоб'єктний склад розташову­ється на будівельному майданчику безпосередньо в зоні дії монтажних кранів.

Розташування приоб'єктного складу (зона складування), його розміри, розміщення і призначення окремих майданчиків регламентується проек­том виконання робіт. Уся територія складу має бути поділена на окремі майданчики, призначені для складування конкретних конструкцій і деталей. Територію складу потрібно спланувати з уклоном від дороги або від колії крана.

Збірні елементи, за винятком колон, мають зберігатися у положенні, близькому до проектного. Збірні залізобетонні елементи складують у штабелі. Кожен штабель укладають на два лежні або підкладні бруси. Між рядами штабеля укладають по дві прокладки. Прокладки слід розміщувати обов'язково в двох вертикальних площинах з підкладка­ми. Відстань між підкладками, а отже, і прокладками беруть такою, щоб в елементах конструкцій не виникало недопустимих та залишкових де­формацій та перенапружень.

При складуванні конструкції укладають так, щоб марки, які нанесені на ці конструкції, легко читались. Через кожні два штабеля у поздовж­ньому і через 25 м у поперечному напрямках потрібно залишати проходи 0,7... і ,о м. Відстань між суміжними штабелями залишають не менше ніж 20 см, щоб уникнути пошкоджень елементів при вантажно-розван­тажувальних операціях.

Рис. II.5. Складування будівельних конструкцій:

А – залізобетонний; б – металевих; 1 – лежні підкладки; 2 – прокладки; 3 – металеві опори; 4 – касета.

Висоту укладання штабелів призначають відповідно до норматив­них вимог (рис. II.5). Нижній ряд у штабелях збірних елементів укла­дають на дерев'яні підкладки перерізом 150 х 150, 150 х 100 або 100 х х 100 мм, наступні ряди — на прокладки перерізом 80 х 80 мм, так щоб товщина їх була не менше висоти монтажних петель, а їх кінці на 50 мм виступали за край виробів.

При зберіганні цеглу в пакетах на піддонах укладають не більш як у два яруси, а в контейнерах — в один. Плиткові матеріали — азбесто­цементні листи, черепицю — в штабелях, висотою не більше ніж 1 м. Круглий ліс — у штабелях, висотою не більше ніж 1,5 м з установлен­ням підпорів.

Сипкі матеріали, москательні, рідкі, ручні інструменти, замки, дверні ручки, шурупи, цвяхи тощо зберігають у закритих складах за межею дії крана.

Категорія: ТіОБВ | Переглядів: 3479 | Додав: Gryzley | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: